Luksusowe zapachy do samochodu

karta perfumy do auta

Ekskluzywne wnętrze łatwo rozpoznać nawet z zamkniętymi oczami. Charakteryzuje się luksusowym zapachem. To co widzimy musi być zgodne z tym co czujemy. Nawet najbardziej luksusowy samochód w którym brzydko pachnie traci swój styl. Miło jest wejść do auta i powiedzieć: „o jak coś tu świetnie pachnie”! Czyste i pachnące wnętrze to dobra wizytówka właściciela samochodu.

Jakie są luksusowe perfumy samochodowe?

Wiele zależy od indywidualnej percepcji. Generalnie zapachy samochodowe dzielą się na te mono-aromatyczne. Przeważa w nich jedna nuta zapachowa. Przykładem jest zapach cytryny, truskawki czy lawendy. Te kompozycje zapachowe doskonale maskują nieprzyjemne zapachy. Są łatwe do rozpoznania. Na drugim biegunie są kompozycje złożone, perfumeryjne.

Zapachy luksusowe to te wielowymiarowe, perfumeryjne kompozycje. Niejednoznaczne. Intrygujące i ciekawe. Czasami ekstrawaganckie, ale nigdy nie nudne.

Jak sprawić, żeby nasze auto pachniało ekskluzywnie?

Doskonałym rozwiązaniem są karty perfumowane Fresh Cards Perfume. Zawieszka zapachowa pod lusterko daje najszybszy efekt. Natychmiast wypełnia cały samochód miłym zapachem perfum. Dodatkowo nowoczesny, minimalistyczny wygląd przyciąga wzrok. Papierowa choinka, choć bardzo popularna niekoniecznie nadaje luksusowy styl w samochodzie. Karta perfumowana wykonana jest w technologii polimerowej 3D. Wygląda i pachnie świetnie.

Dwie karty szczególnie wyróżniają się i pasują do określenia „luksusowy zapach do auta”. To seria premium edition – SILVER i GOLD. Gdzie zastosowaliśmy najwyższej klasy perfumy. Ekskluzywne wnętrze to ekskluzywny zapach. Zawieszka Fresh Cards Perfume gwarantuje ten efekt nawet do 45 dni.

2022-09-16