ZAPACHÓWKA – wyjątkowa pamiątka z wakacji.

Zawieszka zapachowa

Czy znasz kogoś kto nie lubi podróżować?

Wakacje, długi weekend czy po prostu jednodniowy wypad za miasto to wyjątkowy czas dla każdego. Doskonale znamy powiedzenie, że podróże kształcą. To na pewno. Ale jak się okazuje są badania, które mówią, że podróżowanie, poznawanie nowych kultur czy zwiedzanie zwiększa nasz iloraz inteligencji. Jak się okazuje zmiana perspektywy może powodować zwiększenie ilorazu inteligencji aż o 80 punktów! (za „Indywidualista Rafael Badziag” https://youtu.be/gDLczB3HEoU)

Większość osób pragnie przywieść z odbytej podróży jakąś wyjątkową pamiątkę. Patrząc na magnez na lodówce łatwo przywołać miłe wspomnienia z odwiedzonych miejsc. Chętnie wspominamy nasze podróże, przygody jakie nas spotkały. Chętnie dzielimy się tymi chwilami z rodzina i znajomymi. Im także chcemy przywieść jakąś drobnostkę. Podarowanie nawet najmniejszej pamiątki podkreśla, że myślimy o nich także w wolnym czasie, kiedy podróżujemy.

zapach do auta parzenica
szczyrk zapach

Jaką pamiątką z wakacji zaskoczyć rodzinę czy znajomych?

Jeżeli chcesz mile zaskoczyć kogoś kogo kochasz to ZAPACHÓWKA będzie idealnym rozwiązaniem. Kiedyś z wakacji wysyłało się pocztówkę, dzisiaj przywozi się Zapachówkę. Opakowanie to widokówka. Woreczek zawsze będzie przypominał o wyprawie w to miejsce.

Co to jest Zapachówka?

Zapachówka jest to wyjątkowa pamiątka z podróży. Połączenie widokówki z woreczkiem zapachowym. To ręcznie robiony woreczek materiałowy, który nie tylko dobrze wygląda, ale pachnie długo i intensywnie. Teraz wspomnienia z wakacji mają trzeci wymiar – wymiar zapachowy. Wymiar praktyczny. Woreczek sprawdza się jako odświeżacz powietrza w samochodzie, w szafie czy łazience.

Pocztówka – Zapachówka to pamiątka, która na zawsze zachowa twoje wspomnienia.

2022-09-21